Akční nabídka

Padákový kluzák: Brigh5

Padákový kluzák: Brigh5
Padákový kluzák: Brigh5 Padákový kluzák: Brigh5 Padákový kluzák: Brigh5 Padákový kluzák: Brigh5 Padákový kluzák: Brigh5 Padákový kluzák: Brigh5 Padákový kluzák: Brigh5 Padákový kluzák: Brigh5 Padákový kluzák: Brigh5 Padákový kluzák: Brigh5 Padákový kluzák: Brigh5 Padákový kluzák: Brigh5
Výrobce: Gradient
Model: Impuls5 ~ Bright5
Dostupnost: Na objednávku
Cena: 54 900 Kč
Bez daně: 45 372 Kč

Dostupné varianty:


* Velikost kluzáku:


* Barva:

Jsem stálý zákazník (opakovaně kupuji nový PK):


Dárek od nás navíc:
Koncept
Bright5 – pátá generace kluzáku, který je nejlepší volbou pro začátečníky a piloty, kteří hledají kluzák pro zábavu.
Věříme, že každý pilot Bright5 bude s tímto novým kluzákem velmi spokojený, pokud jde o jeho letové vlastnosti, mimořádnou bezpečnost a opravdu pěknou ovladatelnost. Při vývoji kluzáku byl pro nás nutností faktor zábavnosti. Jsme si jisti, že i tento atribut byl splněn.
Pokud jste příležitostní pilot, nejdůležitější pro Vás je maximální bezpečnost, nebo jen chcete snadno létající a zábavné křídlo, Bright5 je přesně pro Vás. Všechny tyto vlastnosti a také velmi dobrý výkon ve své třídě jsou také výzvou pro cross-country létání.
Bright5 je nabízen také jako víceúčelový kluzák pro volné lítání a motorový paragliding. Gradient pro něj nabízí speciální volné konce, které jsou vybaveny trimy a dvěma úchytnými body.
 
Charakteristika
Bright5 je kluzák pro začátečníky a mírně pokročilé s homologací EN / LTF-A.
Startování je velmi jednoduché. Kluzák vyjíždí nahoru bez použití síly – dokonce ho můžete zvednout pouhým pohybem těla, bez pomoci popruhů. Když kluzák vyjde nahoru, stabilizuje se sám. Nepředstřeluje, takže je dost času na kontrolu vrchlíku před startem. Široký rozsah chodu řidiček dovoluje pilotovi drobné chyby, zároveň pilot dostává dostatečnou zpětnou vazbu. Spolu se stabilitou křídla v letu to dělá létání snadné a zábavné. Jakmile vzlétnete, křídlo reaguje okamžitě na přenos váhy v sedačce, což usnadňuje nácvik aktivní pilotáže. Účinným způsobem můžete využít i malé stoupání a dynamický vítr. Jasně definovaný bod přetažení zajišťuje minimální riziko kritické rychlosti, případně přebrždění.
 
Protokoly z testů (otevřou se v novém okně prohlížeče):

Uživatelský manuál ke stažení zde: Gradient Bright5

Technické údaje PK:
Velikost 22: Vzletová hmotnost 54 - 66 kg
Velikost 24: Vzletová hmotnost 63 - 80 kg
Velikost 26: Vzletová hmotnost 75 - 100 kg
Velikost 28: Vzletová hmotnost 90 -115 kg
Velikost 30: Vzletová hmotnost 95 - 135 kg
Počet komor 40
Štíhlost 4,82
Certifikace EN A
Upozornění Gradient se rozhodl ukončit honbu v publikování údajů o výkonnosti. Vzhledem k jejich proměnlivosti je téměř nemožné tyto údaje získat nebo dokázat s jakoukoli přijatelnou mírou přesnosti. V posledních několika letech jsou důsledkem této situace neustálé dohady a fakt, že zlepšení je vždy možné dosahovat také pouze na papíře. Nakonec to znamená, že čím odvážnější je výrobce, tím víc oslňující čísla je schopen vytvořit. Tato skutečnost je známá všem, kdo se pohybují v tomto oboru delší dobu, a je na čase skoncovat s touto stupňující se tendencí způsobující hysterii. Někteří další výrobci se již k této myšlence připojili a doufáme, že budou následovat i další. Pokud chcete vidět obvyklá "přesná čísla", je nám líto, ale nemůžeme pomoci - nemáme je. Nemyslíme si, že je správné publikovat jakékoli údaje bez přítomnosti pevných norem pro zaznamenávání údajů o výkonnosti v tomto odvětví.
Poskytujeme záruku:
Dle občanského zákoníku 24 měsíců
Navíc opravy zdarma (dle podmínek výrobce) 12 měsíců

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:FAKU s.r.o. © 2008 - © 2017