Akční nabídka

CRUISE CARBON Tříkolka

CRUISE CARBON Tříkolka
CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka CRUISE CARBON Tříkolka
Výrobce: Nirvana Systems
Model: CRUISE CARBON
Dostupnost: Na objednávku
Cena: Na dotaz
Bez daně: Na dotaz

Dostupné varianty:


* Pro paramotor:NIRVANA PARAMOTORS představuje nový podvozek CRUISE CARBON. Vycházeli jsme z dlouhodobé zkušenosti s používáním původního typu CRUISE. Vylepšili jsme jej, použili nové, pevnější a lehčí materiály, přidali jsme nádherná paprsková kola, aby tříkolka vypadala ještě atraktivněji, než kdy předtím.

Promyšlený způsob odpružení náprav absorbuje většinu tvrdších přistání. Měkké zavěšení padáku Vám dovolí létat s touto tříkolkou stejným stylem, jako se samotným paramotorem. Můžete si sami zvolit, jestli dnes upřednostníte let s tříkolkou nebo samotným paramotorem, podle aktuálních podmínek či terénu. Variabilita Vám dává možnost volby. S nádherným podvozkem CRUISE CARBON bezpochyby zaujmete nejen odbornou veřejnost.

KONSTRUKCE A VYLEPŠENÍ

Volné zavěšení sedačky
Nová konstrukce umožňuje pilotovi sedět v sedačce, která je zavěšená nad podvozkem. Ve skutečnosti to znamená, že se deska sedačky nikdy nedotýká konstrukce tříkolky, a to ani v případě tvrdšího přistání. Je tak pasivně velmi silně chráněna páteř pilota. Samotné uchycení sedačky pilota je velmi speciální. Volné zavěšení dělá Vaše létání i přistání maximálně bezpečným.

Snadné nasedání
Boční rozpěrky Vám pomohou sandno a pohodlně nasednout do sedačky. Rozevřou se, když nasedáte, a sevřou zpět, jakmile zaujmete letovou pozici. Je velmi snadné nasednout do postroje.

Snadné sestavení a rozebírání
K sestavení či rozebrání tříkolky NEPOTŘEBUJETE ŽÁDNÉ NÁŘADÍ. Všechy díly jsou spojovány rychlospojkami s pojistkou.

Transportní taška
Důmyslně promyšlená taška Vám umožní přepravovat složenou tříkolku v jednom obalu, kde přední kolo podvozku slouží současně jako pomocný opěrný mechanismus při manipulaci se složeným podvozkem. NEPOTŘEBUJETE ŽÁDNÉ NÁŘADÍ!

Speciální odpružení zadních náprav
Vysoká míra pasivní bezpečnosti! Veškeré nárazy jsou v první řadě tlumeny samotnou konstrukcí podvozku.

Unikátní zavěšení padáku
Padákový kluzák je uchycen přímo k sedačce, stejně jako při volném létání. Pilot má tak pod kontrolou chování padáku a navíc jsou maximálně chráněny šňůry padáku před přílišným opotřebováním vibracemi motoru. Ty jsou totiž rozloženy do postroje a k samotným šňůrám se dostávají v minimálním zbytkovém množství.

Nulový krouticí moment od vrtule
Boční rozpěrky eliminují kroutící moment vrtule. Řízení tříkolky za letu je tak velmi pohodlné na obě strany.

Tři pozice pro uchycení záložáku
Kontejner záložního padáku může být umístěn na boku, vpředu nebo vespod pod sedačkou. To pouze díky volnému zavěšení sedačky, které dává dostatek prostoru ve všech směrech.

Doplňky: Lyže, tandemová náprava CRUISE TAXI.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:FAKU s.r.o. © 2008 - © 2017